Türkçe  English  German

psb Intralogistics

psb Intralogisticspsb Intralogistics

   LOJİSTİK TAŞIMA - AYRIŞTIRMA

   LOJİSTİK DEPOLAMA

   HAMMADDE TARTIM VE DOZAJ

   TÜNEL FIRIN

   PRES

   FABRİKA OTOMASYONU

   ENERJİ

   KİMYA

1993 yılında kurulan Marmara Mühendislik sektörde otomasyon konusunda çözüm üretmektedir. Marmara Mühendislik yurtiçi ve yurtdışında bir çok sanayi kuruluşuna otomasyon hizmeti vermektedir.


Endüstriyel otomasyon tasarımı, kurulumu ve yenileme konusunda hizmet veren firmamız Marmara Mühendislik, son 4 yıldır özellikle SCADA teknolojisi entegreli ASRS sistemi besleme konveyörleri ve sorter konusunda ayrıca çalışmalar yapmaktadır.

Firmamız profesyonel kadrosu ile konveyör sistemlerinde optimum çözümler sunarak, müşterinin istekleri doğrultusunda en son teknolojiyi kullanarak yeni sistemler entegre etmektedir.

Bu ve benzeri sistemlerin İstanbul merkezli firmamız tarafından entegrasyonu sayesinde, sistemde oluşabilecek aksaklıklar tesiste bulunularak veya internet üzerinden (VPN) çözüme ulaştırılır. Bu çözümler sayesinde müşterilerimiz zaman ve kurumsal saygınlık açısından müşteri memnuniyetini en üstte tutmaktadırlar.

Marmara Mühendislik kaliteli otomasyon sistemlerini uygulamayı kendine ilke edinmiştir. Bu bakış açısıyla otomasyon sektöründe kalıcı ve saygın bir kuruluş olarak ticari hayatımıza devam etmekteyiz.

Marmara Mühendislik devreye aldığı her işi istenilen zamanda ve memnuniyet güvencesiyle teslim etmiştir.